Regulamin

 1. Sprzedawcą jest Lablue Olga Kaczmarek, Kurkowa 14/181, 50-210 Wrocław, NIP 5732708818.
 2. Przedmiotem sprzedaży są produkty prezentowane na stronach WWW sklepu internetowego panikota.pl
 3. Wszystkie produkty oferowane w sklepie internetowym panikota.pl są fabrycznie nowe, wolne od wad fizycznych i prawnych.
 4. Ceny prezentowane na stronie sklepu wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT. Cena brutto nie obejmuje kosztów przesyłki.
 5. Kupujący może dokonać płatności przelewem na nr konta ING 16 1050 1142 1000 0090 9542 3654.
 6. Termin realizacji umowy sprzedaży wynosi do 10 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty na koncie Sprzedającego o czym Kupujący zostanie poinformowany drogą elektroniczną na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia lub w przypadku wybrania płatności za pobraniem od dnia złożenia zamówienia.
 7. Sprzedawca nie ponosi odpowiedzialności za zwłokę w realizacji umowy sprzedaży spowodowanej podaniem błędnych danych przez Kupującego przy składaniu zamówienia.
 8. Ewentualne dodatkowe koszty dostawy spowodowane podaniem błędnych danych przez Kupującego przy składaniu zamówienia ponosi Kupujący.
 9. Podanie danych osobowych w formularzu zamówieniowym jest dobrowolne, choć konieczne do realizacji umowy sprzedaży zawieranej ze Sprzedającym. Klient ma prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
 10. W celu zakupu produktów w sklepie internetowym panikota.pl należy kliknąć wybrany produkt i dokonać zamówienia.
 11. Okres ważności złożonego zamówienia wynosi 10 dni. W przypadku braku płatności przy wybranej opcji przedpłaty na konto Sprzedawcy po upływie tego terminu zamówienie jest automatycznie anulowane.
 12. Zakupione produkty są dostarczane zgodnie z wolą Klienta za pośrednictwem firmy kurierskiej inPost lub paczkomaty inPost.

Prawo odstąpienia od umowy

 1. Klient, który zawarł umowę na odległość, może od niej odstąpić na piśmie bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy. Oświadczenie o odstąpieniu od umowy zaleca się wysłać listem poleconym na adres siedziby naszej firmy lub drogą elektroniczną na adres e-mail: kontakt@panikota.pl
 2. Prawo do odstąpienia od umowy, o którym mowa w pkt. 14 nie przysługuje w przypadku zakupu rzeczy wykonanej na indywidualne zamówienie Kupującego.
 3. Towar należy odesłać niezwłocznie po złożeniu oświadczenia o odstąpieniu od umowy, nie później niż w terminie 14 dni w stanie niezmienionym.
 4. Koszty bezpośredniego odesłania (zwrotu) towaru do Sprzedawcy w związku z dokonanym odstąpieniem od umowy bez podania przyczyny w terminie 14 dni od dnia wydania rzeczy ponosi Klient.
 5. Uprawnienia i obowiązki określone w pkt. 13 Regulaminu przysługują wyłącznie Klientom-Konsumentom dokonującym zakupu produktów za pośrednictwem środków porozumiewania się na odległość w rozumieniu art. 6 ustawy z dnia z dnia 02 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw Konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny (Dz. U. 2000 Nr 22 poz. 271.).

Reklamacje

 1. Każdemu klientowi, który zawał umowę sprzedaży przysługuje prawo do złożenia reklamacji.
 2. Reklamowany towar należy dostarczyć do siedziby Sprzedającego będącej miejscem zakupu towaru.
 3. Do reklamowanego towaru należy załączyć opis wady z powodu, której towar jest reklamowany. Opis ten można przesłać elektronicznie na adres kontakt@panikota.pl. Kupujący może wykorzystać wzór dostępny na stronie http://ezakupy.uokik.gov.pl/do-pobrania/
 4. Reklamacja rozpatrywana jest w ciągu 14 dni od otrzymania reklamowanej rzeczy przez Kupującego.
 5. W przypadku uznania reklamacji Klientowi przesyłany jest nowy identyczny egzemplarz towaru albo, w przypadku jego niedostępności, dokonywany jest zwrot zapłaconej kwoty.
 6. W przypadku niedostępności towaru, o którym mowa w pkt. 22, klient może wybrać inny produkt, oferowany przez sklep, w tej samej cenie.
 7. Kupujący będzie informowany o przebiegu procesu reklamacji (w szczególności o otrzymaniu reklamowanej rzeczy przez Sprzedającego i o jej uznaniu bądź nie uznaniu) drogą elektroniczną na adres e-mail podany przy składaniu zamówienia.

Polityka prywatności

Gromadzone, w dziennikach logów, dane są wykorzystywane tylko i wyłącznie do celów administrowania stroną panikota.pl z zastrzeżeniem, o którym mowa w częsci Konto Użytkownika. Nie zabiegamy o identyfikację użytkowników naszej strony.

Gromadzenie danych

Zgodnie z przyjętą praktyką większości serwisów WWW, panikota.pl przechowuje zapytania HTTP kierowane do naszego serwera. Przeglądane zasoby identyfikowane są poprzez adresy URL. Dokładny wykaz informacji przechowywanych w plikach logów serwera WWW jest następujący:

 • publiczny adres IP komputera z którego nadeszło zapytanie (może to być bezpośrednio komputer użytkownika)
 • nazwę stacji klienta - identyfikacja realizowana przez protokół http o ile jest możliwa,
 • nazwa użytkownika podawana w procesie autoryzacji,
 • czas nadejścia zapytania,
 • pierwszy wiersz żądania http,
 • kod odpowiedzi http
 • liczbę wysłanych przez serwer bajtów
 • adres URL strony poprzednio odwiedzanej przez użytkownika (referer link) - w przypadku gdy przejście do strony www.panikota.pl nastąpiło przez odnośnik,
 • informacje o przeglądarce użytkownika.
 • informacje o błędach jakie nastąpiły przy realizacji transakcji HTTP

Dane te nie są kojarzone z konkretnymi osobami przeglądającymi sklep panikota.pl
Dla zapewnienia jak najwyższej jakości serwisu, okazjonalnie analizujemy pliki z logami w celu określenia, które strony odwiedzane są najczęściej, jakie przeglądarki stron WWW są stosowane, czy struktura strony nie zawiera błędów, itp.

Google Analytics oraz AdWords

Strona www.panikota.pl wykorzystuje oprogramowanie Google Analytics oraz AdWords. Oprogramowanie to służy do analizy ruchu użytkowników na stronie w celu jej rozwoju oraz dostosowania oferty do wymagań użytkowników. Oprogramowanie to może zostać również użyte w celach remarketingu.
Dane gromadzone przez oprogramowanie nie jest kojarzone z konkretnymi osobami.

Konto Użytkownika

Osoby odwiedzające stronę mogą założyć Konto Użytkownika. Dane przetwarzane po założeniu konta:

 • imię i nazwisko
 • adres/-y dostawy (które mogą być adresem zameldowania lub zamieszkania użytkownika)
 • data urodzenia
 • adres e-mail
 • numer telefonu

Administratorem danych osobowych jest Lablue Olga Kaczmarek z siedzibą we Wrocławiu. Użytkownik może sprawdzić jakie jego dane osobowe są przetwarzane, oraz je zmodyfikować, logując się na swoje konto lub kontaktując się bezpośrednio z administratorem na adres: kontakt@panikota.pl
Dane osobowe użytkownika nie są przekazywane podmiotom trzecim o ile administrator nie jest do tego zobligowany na podstawie powszechnie obowiązującego prawa w szczególności ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 27 sierpnia 1997 r. Dz.U.2016.0.922 t.j.


Ten sklep wykorzystuje pliki ciasteczek w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie i w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących ciasteczek. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Akceptuję