Dostawa i płatności

Kupione u nas wspaniałości z kotami możemy dostarczyć do Ciebie na kilka różnych sposobów. W jaki konkretnie, to zależy od Ciebie. Poniżej podajemy najważniejsze informacje dotyczące poszczególnych form dostawy aby ułatwić Ci wybór.

Paczkę z zamówionymi przez Ciebie rzeczami wysyłamy w następny dzień roboczy po zaksięgowaniu płatności. Jeżeli jest to produkt na zamówienie, dokładny czas wysyłki jest określony na stronie produktu.

Dane do przelewu

Lablue Olga Kaczmarek
ul. Kurkowa 14/181

nr konta ING 16 1050 1142 1000 0090 9542 3654
w tytule przelewu wystarczy wpisać nr zamówienia.

Opcje dostawy

inPost Polecony

Czas dostawy: ok. 3 dni robocze
Koszt dostawy: 7,69 zł (cena z VAT)

Przesyłka na adres klienta. W przypadku nieobecności adresata, awizowanie przesyłki.

Paczkomaty inPost

Czas dostawy: 1-3 dni robocze
Koszt dostawy: 11,28 zł (cena z VAT)

Przesyłka do wskazanego paczkomatu. Lista dostępnych paczkomatów dostępna tutaj.

Kurier

Czas dostawy: 1-2 dni robocze
Koszt dostawy: 14,75 zł (cena z VAT)

Przesyłka na adres klienta. Jeżeli kurier nie zastanie nikogo pod wskazanym adresem zapewne trzeba będzie odbierać przesyłkę z bazy. Choć możliwe, że zostawi przesyłkę u sąsiada po wcześniejszym kontakcie z klientem. Zależy od kuriera.

Poczta Polska, przesyłka polecona

Czas dostawy: 2-4 dni robocze
Koszt dostawy: 12,05 zł

Przesyłka na adres klienta. W przypadku nieobecności adresata, awizowanie przesyłki.


Drogi Użytkowniku,

25 maja wejdą w życie przepisy zawarte w Rozporządzeniu UE nr 2016/679 o ochronie danych osobowych z 26 kwietnia 2016 r.

W związku z tym oraz z troską o najwyższy poziom bezpieczeństwa Twoich danych informujemy, że zmianie uległa treść naszej Polityki Prywatności oraz Polityki Ciasteczek.

Jeśli wyrażasz zgodę na zmiany nie musisz nic robić.

Jeśli jednak zmiany nie będą Ci odpowiadać prosimy o zmianę ustawień przeglądarki internetowej w celu dostosowania poziomu zezwoleń na pliki ciasteczek.

Informujemy również, że możliwe jest wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez LaBlue Olga Kaczmarek. Więcej o tym przeczytasz w naszej Polityce Prywatności. Wycofanie zgody nie oznacza, że czynności wykonane przed jej wycofaniem były bezprawne.

Ten sklep wykorzystuje pliki ciasteczek w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie i w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących ciasteczek. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Akceptuję