Kottonbed - bo spanie to pasja

22 marzec 2018

Wełna ma mnóstwo zalet, między innymi posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne. Jest w 100% produktem naturalnym, jest miękka i przytulna. Gama dostępnych kolorów jest imponująca, a przez to możliwości dopasowania produktu pod siebie są doskonałe.

Winylowy miernik czasu

7 marzec 2018

Co zrobić, jeśli masz całe mnóstwo płyt winylowych, starych, niemodnych i nie do końca działających? Patrzysz na nie i myślisz o upływającym czasie…

Ozdobne obroże z kokardą - kocie muchy

4 grudzień 2017

Jak każda kocia mama chcę, by mój bąbel prezentował się wytwornie i kradł serca innych;) Nie chcę męczyć kotka żadnymi ubrankami, kubraczkami, ani niczym takim, w końcu jest dachowcem znajdą, z krwi i kości, i przede wszystkim z futra. A futerko ma godne pozazdroszczenia, szczególnie w zimie. Pozostaje jedynie opcja założenia ozdobnej obroży, najlepiej muchy, żeby elegancja była na najwyższym poziomie. Najlepiej ręcznie robione, bez żadnych dźwięczących elementów.

Miejska dżungla + kocia gracja

29 listopad 2017

Telefon, słuchawki, portfel, a do tego jeszcze strój na jogę czy też inny fitness i jeszcze całe mnóstwo innych bibelotów. Gdzieś to trzeba schować w czymś to trzeba trzymać. Gdy przebijasz się przez miejską dżunglę z kocią gracją godną pumy co z tym wszystkim zrobisz?

Koty we włosach potargał wiatr...

28 czerwiec 2017

Kotem można przyozdobić właściwie wszystko, więc dlaczego nie włosy? Rozmaitości do włosów z kotami jest aktualnie całe mnóstwo, my wybrałyśmy dla panikota.pl te, które uważamy za najładniejsze:)

Kubek z kotem - kawa w doborowym towarzystwie

16 czerwiec 2017

Wszyscy wiemy, że bez porannej kawy nie da się żyć. Bez kotów też nie da się żyć. A co zrobić, żeby poranki w pracy, bez kochanego futrzaka, były względnie znośne? Oczywiście zawiesić wzrok na kocie z kubeczka!

Drogi Użytkowniku,

25 maja wejdą w życie przepisy zawarte w Rozporządzeniu UE nr 2016/679 o ochronie danych osobowych z 26 kwietnia 2016 r.

W związku z tym oraz z troską o najwyższy poziom bezpieczeństwa Twoich danych informujemy, że zmianie uległa treść naszej Polityki Prywatności oraz Polityki Ciasteczek.

Jeśli wyrażasz zgodę na zmiany nie musisz nic robić.

Jeśli jednak zmiany nie będą Ci odpowiadać prosimy o zmianę ustawień przeglądarki internetowej w celu dostosowania poziomu zezwoleń na pliki ciasteczek.

Informujemy również, że możliwe jest wycofanie zgody na przetwarzanie danych osobowych przez LaBlue Olga Kaczmarek. Więcej o tym przeczytasz w naszej Polityce Prywatności. Wycofanie zgody nie oznacza, że czynności wykonane przed jej wycofaniem były bezprawne.

Ten sklep wykorzystuje pliki ciasteczek w celu świadczenia usług na najwyższym możliwym poziomie i w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb użytkownika. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. W każdym momencie możesz dokonać zmiany ustawień dotyczących ciasteczek. Więcej szczegółów znajdziesz w naszej Polityce prywatności. Akceptuję