Bluza Kociary

2 grudzień 2020

Dobra bluza dresowa zawsze się przyda. Ja jestem wielką fanką! Dlatego kilka opcji można znaleźć na panikota.pl, wszystkie są szyte w Polsce, w rodzinnej firmie:)

Mały Zestaw Kociary

2 grudzień 2020

Noce są długie, coraz dłuższe. I zimno ciągle. Oznacza to jedno – zbliżają się święta. I Mikołajki!

Kottonbed - bo spanie to pasja

22 marzec 2018

Wełna ma mnóstwo zalet, między innymi posiada doskonałe właściwości termoizolacyjne. Jest w 100% produktem naturalnym, jest miękka i przytulna. Gama dostępnych kolorów jest imponująca, a przez to możliwości dopasowania produktu pod siebie są doskonałe.

Winylowy miernik czasu

7 marzec 2018

Co zrobić, jeśli masz całe mnóstwo płyt winylowych, starych, niemodnych i nie do końca działających? Patrzysz na nie i myślisz o upływającym czasie…

Ozdobne obroże z kokardą - kocie muchy

4 grudzień 2017

Jak każda kocia mama chcę, by mój bąbel prezentował się wytwornie i kradł serca innych;) Nie chcę męczyć kotka żadnymi ubrankami, kubraczkami, ani niczym takim, w końcu jest dachowcem znajdą, z krwi i kości, i przede wszystkim z futra. A futerko ma godne pozazdroszczenia, szczególnie w zimie. Pozostaje jedynie opcja założenia ozdobnej obroży, najlepiej muchy, żeby elegancja była na najwyższym poziomie. Najlepiej ręcznie robione, bez żadnych dźwięczących elementów.

Miejska dżungla + kocia gracja

29 listopad 2017

Telefon, słuchawki, portfel, a do tego jeszcze strój na jogę czy też inny fitness i jeszcze całe mnóstwo innych bibelotów. Gdzieś to trzeba schować w czymś to trzeba trzymać. Gdy przebijasz się przez miejską dżunglę z kocią gracją godną pumy co z tym wszystkim zrobisz?

Koty we włosach potargał wiatr...

28 czerwiec 2017

Kotem można przyozdobić właściwie wszystko, więc dlaczego nie włosy? Rozmaitości do włosów z kotami jest aktualnie całe mnóstwo, my wybrałyśmy dla panikota.pl te, które uważamy za najładniejsze:)

Kubek z kotem - kawa w doborowym towarzystwie

16 czerwiec 2017

Wszyscy wiemy, że bez porannej kawy nie da się żyć. Bez kotów też nie da się żyć. A co zrobić, żeby poranki w pracy, bez kochanego futrzaka, były względnie znośne? Oczywiście zawiesić wzrok na kocie z kubeczka!